Mascus Rehberi – sektör firmalarinin en kapsamli bilgi bankasi

Mascus Locatorİkinci el iş ve tarım makinaları ve ağır vasıta ilanlarının lider online ticaret sitesi Mascus sektör firmalarının yer aldığı online bilgi bankası olan Mascus Rehberiyle de önde.

“Mascus Rehberinde yer alan firma sayısındaki artış hızı bize bu tür bilgiye duyulan ihtiyaç kadar sitedeki ziyaretçiler tarafından yoğun kullanımı gösteriyor ” diye açıklıyor Mascus CEO’su Tim Scholte. “Müşteri ve ziyaretçilerden gelen talepler üzerine oluşturduğumuz geniş kapsamlı rehber bölümü ülke ve faaliyet alanı bazında firmalar hakkında detaylı bilgi sunuyor”.

2009 yılında eklenen Mascus Rehberi sunduğu kapsamlı bilgilerle bugün en fazla kullanılan bölümlerden biri oldu. Firmaları yerel ve uluslararası düzeyde tanıtma hedefiyle başladık. Aradıkları ikinci el makina ya da aracı bulan alıcıların firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için inceledikleri rehber kayıtları başlıca bilgi kaynağı oldu. Firmalar kendilerine ayrılan bölümdeki bilgileri güncel ve kapsamlı tuttukları sürece daha fazla alıcıya ulaşmaları mümkün. Klasik firma ismi, adresi ve telefondan oluşan benzer kayıtlara göre çalışılan markalar ve faaliyet alanı gibi bilgilere yer veren rehber kayıtları ikinci el makina alıcılarının satıcı firmaya güven duymalarını sağlıyor.

Basit ve kullanışlı

Halen yer alan 57.000 üzerinde firma kaydıyla Mascus Rehberi tüm dünyadan sektör firmalarını bir araya topluyor. Alıcılar yeni ve ikinci el makina satıcıları, servis, leasing, kiralama ya da nakliye gibi alanlarda çalışan firmalara ait bilgilere ilk elden ulaşabiliyor.
Rehberde ikinci el alım satımı, üretim, satış, servis, ithalatçı, yedek parça firmaları dışında

  • Yeni iş ve tarım makinası ve ağır vasıta satıcıları
  • Kiralama firmaları
  • Servisler ve muayene istasyonları
  • Ekspertiz firmaları
  • Leasing ve sigorta firmaları
  • Nakliye ve gümrükleme hizmeti veren firmalar da yer alıyor.

Mascus Rehberinde Profesyonel, Standart ya da Ana paketle üç farklı şekilde
yer alarak her ay 3,5 milyondan fazla ziyaretçinin uğradığı sitemizde öne çıkmanız mümkün. Ücretsiz ana paket dışında diğer iki paketle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Binlerce müşteriye ulaşın


“Mascus Rehberinde tüm sektör firmalarının yer almasını istediğimiz için ana paketi ücretsiz sunuyoruz. Böylece küçük firmalar da kendilerini tanıtabiliyor,” diye açıklıyor Tim Scholte.

“Bugün Mascus markasına duyulan güveni 42 ülkede ofis ve yerel ekiple perçinledik. Her ay yüzden fazla bayi ve galeri ilanlarını yayınlamak için bize katılıyor. Mascus Rehberinde yer alan firmaları da büyüterek tüm dünyadaki sektör firmalarını aramıza katmak istiyoruz.”.

Mascus Rehberi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

İletişim

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascus hakkında:

Mascus –
Mascus (www.mascus.com.tr) – ikinci el iş makinaları, tarım makinaları, ağır vasıtalar, forkliftler ve küçük hizmet araçlarının online alım satım merkezidir. Traktör, biçerdöver, treyler, tır, beko loder, ekskavatör ve yükleyiciler Mascus’ta bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı. Mascus benzer ikinci el alternatiflerini kapsamlı halde karşılaştırma imkanı sunarak size en uygun ürünü bulmanızı sağlar. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi ve son kullanıcıları davet ediyoruz.

Notes for Editors:
Press materials and pictures:
English www.mascus.com/press