Mascus’tan yeni rekor: 300,000 online ilan!

İkinci el iş ve tarım makinaları ve ağır vasıtaların lider e-ticaret sitesi Mascus 300 000 online ilana ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Mascus CEO’su Tim Scholte “Mascus atılımını sürdürüyor. Son 4 yılda yayındaki ilan sayımızı üç kat artırdık. Altı ilan bölümünden en hareketli olanlar İş Makinaları, Ağır Vasıtalar ve Tarım Makinaları” sözleriyle başarıyı özetledi.

Sayılarla Mascus:

  • İkinci el satılık ilanlarını Mascus’ta yayınlayan 6 900 firma
  • 300 000’den fazla online ilan
  • 2,8 milyondan fazla aylık tekil ziyaretçi
  • 58 ülkede Mascus ofisi
  • 42 dilde Mascus sitesi
  • İkinci ellerine müşteri bulmak için her ay katılan 140 firma
  • Satıcılara sürekli destek veren 85 Mascus yetkilisi

Köklü global marka

Mascus global marka olmanın ötesinde ikinci el alıcı ve satıcıları için pazarı sürekli büyüten imkanlar sunuyor. Özellikle Almanya, İngiltere, Fransa, ABD ve kuzey Avrupa gibi ikinci el hareketinin ciddi hacimde seyrettiği noktalarda oldukça güçlü.

Mascus COO’su Rickard Krøtø “13 yıl önce 2001 yılında kuzey Avrupa’da Mascus’u kurduğumuzda başarımızın bu noktalara ulaşacağını düşünmemiştik. Kurduğumuz model ve uluslararası ağın başarısı ardında yılların emeği var. Şık bir web sitesi kesinlikle yeterli değil. Zaman bize satıcı ve alıcılara yakın olup gereken desteği vermenin önemini öğretti” sözleriyle.

Pazarlama Müdürü Gauthier Dominicy “Hergün yeni alıcı ve satıcılara ulaşıyoruz. Güney Afrika, Rusya, Çin, ABD, İsveç, Almanya ve diğer 30 ülkedeki Mascus ofislerinin çalışmaları sayesinde ikinci el ticaretin kalbi Mascus’ta atıyor. Tüm dünyaya hitap eden uluslararası ekibimizin online ikinci el pazarını büyütmeye dönük katkılarıyla gurur duyuyoruz. Başka hiçbir sitenin sunamadığı deneyim ve global karşılaştırma imkanı Mascus’ta size bekliyor” çağrısını iletiyor.

Mascus geliştirdiği araçlar ve kapsamlı içeriği ile ikinci el makina ve araç alım satımını kolaylaştırır. Mascus’un sunduğu ürün ve çözümlerin tümü için tıklayın.

İletişim
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascus hakkında:
Mascus (www.mascus.com.tr) – ikinci el iş makinaları, tarım makinaları, ağır vasıtalar, forkliftler ve küçük hizmet araçlarının online alım satım merkezidir. Traktör, biçerdöver, treyler, tır, beko loder, ekskavatör ve yükleyiciler Mascus’ta bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı. Mascus satılık ikinci el alternatiflerini model, ülke, fiyat ve diğer önemli kriterlere göre karşılaştırma imkanı sunarak en uygun ürüne ulaşmanızı sağlar. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi, galeri ve alıcıları davet ediyoruz.

Editörler için içerik ve görsel:
İngilzce www.mascus.com/press