Mascus Makine Pazar Yerinizdir

Ýkinci el bulmayý kolaylaþtýrýn

İkinci el inşaat, tarım, malzeme taşıma, ormancılık ve yol bakım makineleri veya taşımacılık araçlarının kapsamlı bir listesini kolayca bulmak hoş olmaz mıydı? Peki, aðýr makine ve araç iþleriyle ilgili þirketler veya hizmet saðlayýcýlar hakkýnda bilgileri bulmaya ne derdiniz?

Mascus, tartýþmasýz sadece makineyle ilgilenmektedir

Mascus, kendi yerel pazar yerinizden, tüm Türkiye'den, denizaşırı ülkelerden ve dünyanın dört bir yanından satılık binlerce ikinci el ekipman ve makineyi bulabileceğiniz bağımsız bir elektronik pazar yeridir. Uzmanlýk alanlarýmýz:


Gözden geçirmek ücretsizdir, üstelik kendi dilinizde

Mascus, aramanızı kolaylaştırmak için çalıştığından, ikinci el makine pazar yerimize göz atmayı ücretsiz yaptık. Tüm Avrupa ve dünyadaki satıcılardan tüm önde gelen marka ve modellerin tekliflerini bulun. Hepsinden iyisi, size tüm bunlarý kendi yerel dilinizde saðlarýz.

Kolay Arama ve Karþýlaþtýrma Aracý

Aramanızı, makine tipi, marka, yer, fiyat veya üretim yılı gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda basitleştirmenize veya detaylandırmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay bir arama sistemi oluşturduk. Karþýlaþtýrma aracý ekipman ilanlarýný hýzla ve zahmetsizce karþýlaþtýrmanýza yardýmcý olur.

Satýcýyla Doðrudan Ýletiþime Geçin

Pazarlıklarınıza veya alışverişlerinize ne sahiplenir ne de bunlara katılırız. Kendiniz için doğru ikinci el ekipmanı bulduğunuzda, satıcının adresinin altında bulunan çevrimiçi formu veya ürün sayfasında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak satıcıyla doğrudan iletişime geçersiniz.

Satýcýyla konuþurken, kendilerini Mascus'ta bulduðunuzu söylemeyi unutmayýn

Hemen bir taþýmacýlýk veya finans hizmeti teklifi alýn

Doğru ekipmanı buldunuz ama size ulaşması neye mal olacak? Mascus aracılığıyla bir Taşımacılık veya Finans Hizmeti fiyat teklifi alın. Bunun için ürün kartýnda bulunan Finans/Taþýmacýlýk hizmeti baðlantýsýna týklayýn, bilgilerinizi girin ve finans/taþýmacýlýk þirketinden bir yetkilinin sizinle iletiþime geçmesini bekleyin.

Herhangi bir ücret ödemeden hemen kaydolun ve ikinci el makine aramaya baþlayýn.