Mascus Bülteni - Eylül 2014300.000'den fazla online ilan

Mascus’tan yeni rekor: 300,000 ikinci el iş ve tarım makinası ve ağır vasıta online ilanı! İkinci el satılık ilanlarını Mascus’ta yayınlayan 6,900 firma ve 3.2 milyondan fazla aylık tekil ziyaretçi ile Mascus ikinci el online ilan pazarının lideri olarak alıcı ve satıcılara en fazla fırsatı sunmaktadır. Satılık ilanınızı girin ve makina ya da aracınız hemen satılsın.Mascus'un ürün ve çözümlerine göz atın!

İkinci el ilanlarını yayınlamak dışında müşterilerimizin satışlarını artıracak ürün ve çözümlerimiz de var. Facebook mağazası, mobil ziyaretçiler için akıllı telefon ve tablet uygulamaları, ya da ilanlarınızı öne çıkaracak promosyonların tümünü Mascus'tan isteyebilirsiniz. Mascus ürün ve çözümlerini inceleyin.Aradığınız makinalar Ritchie Bros açık artırmalarında

Ekskavatör, dozer, tekerlekli yükleyici, çekici, treyler, vinç ve daha pek çok makina. Aradığınız makinaları önümüzdeki rezervsiz, yani satıcıya minimum satış fiyatı garantisi verilmeyen en iyi fiyatı veren alıcının satın alabildiği Ritchie Bros. açık artırmalarında bulabilirsiniz. Dünyanın en büyük iş makinası ve ağır vasıta açık artırmacısı Ritchie Bros. İtalya, Hollanda, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, İngiltere, İspanya, Finlandiya ve daha pekçok ülkede sizlere aradığınız ürünleri sunuyor. Tıklayın Yaklaşan açık artırma programı ve satılık makinalar.Aylık 3,2 milyon ziyaretçiye ulaşın!

Geçtiğimiz ay 2,7 milyonu Avrupa'dan toplam 3,2 milyon ziyaretçiye ulaştık. Asya'da bazı ülkelerde başlayan hareketlenme ile 250 bin ziyaretçi uğradı. Dünyanın neresinde olursanız olun Mascus satılık ikinci elleriniz için en doğru adrestir.

İşinizi sınırların ötesine taşıyıp büyütmek istiyorsanız ilgilendiğiniz ülkelere dönük banner reklamları sitenize gelen ziyaretçi trafiğini artırmak için uygun bir yöntem olacaktır. Teklif almak için ulaşın!BAUMA Çin 2014

Dünyanın en büyük inşaat teknolojileri ve yapı malzemeleri fuarı Bauma Çin’de 25 Kasım’da kapılarını açacak. 2012’de Bauma Çin 38 ülkeden 2,718 katılımcı ve 141 ülkeden 180.000 ziyaretçiye ulaşmıştı. 2014 fuarında organizatörler daha büyük bir kitleye ulaşılacağından emin.
Mascus Bauma Çin 2014 fuarına katılıyor. Ziyaret etmeyi planlıyorsanız standımıza bekliyoruz.Volvo’dan İkinci El Makina uygulaması!

Mascus Volvo İş Makinaları (Volvo CE) için mobil uygulamayı sundu. Volvo'nun Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerindeki ikinci elleri artık parmaklarınızın ucunda!
Bizi sosyal medyada takip edin

Alıcı ve satıcılarımızla birlikteliğimizi sosyal medyada sürdürmek istiyoruz.
Mascus hakkında en son haberler için
Takip edin: Facebook / Twitter / LinkedIn / Google+Mascus bültenlerine abone olun