12.10.2010

Mascus, 100.000 adet ikinci el ekipman ilanına yaklaşıyor

Dünyada, ikinci el inşaat makineleri, tarım, malzeme taşıma ekipmanları, ormancılık, taşımacılık araç ve makinelerinin satışı konusunda en büyük isimlerden biri olan Mascus, satış konusunda önemli bir kilometre taşına vardı: 100.000 ikinci el ekipman ilanı.

Mascus'un ayda 1,2 milyonun üzerinde farklı kullanıcıya ulaşması haberinin ardından gelen bu en son başarı, tüm Avrupa, ABD, Kanada, Güney Afrika, Avustralya, Uzak Doğu ve Rusya Federasyonu'ndan gelen alıcıların makinelerle ilgili ilanlar konusunda Mascus'a göz atmaları ve ilanlarını karşılaştırmaları için artık daha da çok neden olması anlamına geliyor.

Satış Müdürü Rickard Petersson “100.000 ilana ulaşmak Mascus için son derece önemli.” diyor. “Kesinlikle memnunuz ancak bizim için sürpriz olmadı. Müşterilerimize ikinci el ekipmanlarının satışında ve ziyaretçilerimize ihtiyaçları olan ikinci el ekipman ve makineyi satın almalarında Mascus'u daha kolay ve hızlı kılan yeni hizmetler geliştirerek, tüm ülkelerde satış yapan uluslararası bir şirket olarak ünümüzü güçlendirmek için çok çalıştık.”

Bu yenilikçi hizmetler arasında, Mascus'a kaydolan özel kullanıcılara beğendikleri makine ve ekipmanları işaretleme, "Küçük İlanlar" verme veya ürünler kullanılabilir olduğunda uyarı e-postaları alma olanağı tanıyan "Mascus Hesabım", ilanların farklı unsurlarla karşılaştırılabilmesine olanak tanıyan karşılaştırma aracı Mascus SEO'yu iyileştiren "İlan Dizini" ve alıcıların tam istedikleri ikinci el ekipman veya nakliye aracını, marka türüyle arayarak bulmalarına yardımcı olan "Marka Sayfaları" ve çok daha fazlası bulunmaktadır..

Mascus artık beş kıtaya yayılan 32 ülkede 42 çalışma alanıyla 35 dili kapsayan bir varlığa sahip olan, dünyada ağır ekipman ticaretinde en büyük ve en etkili küresel portallardan biridir. Mevcut ürünler arasında traktörler, treylerler, forkliftler, ekskavatörler, greyderler ve satılık araçlar bulunmaktadır.

Mascus Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Tomasz Odrobinski “Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin ilanları kendi dillerinde arayabilmesi ve yanıtlayabilmesi uluslararası büyümemizde temel bir unsur olmuştur.” diyor. “Satıcılar, onlara yeni pazarlara kendi dillerinde erişme olanağı sağlayan uluslararası fırsatları hızla fark ettiler.”

Mascus Yönetim Müdürü Fredrik Larsson “Ekonomik durgunluğa rağmen, tüm bölgelerimizde istikrarlı bir büyümeyi sürdürmeyi başardık.” dedi. “Son kullanıcıların ve müşterilerin neler istediğine sürekli odaklanarak, büyümeye ve dünyanın dört bir yanında ikinci el ekipman arayan ilan sahipleri ve alıcılara büyük bir katma değer sunmaya devam edeceğimize inanıyoruz.”

İletişim:
Fredrik Larsson, Mascus Yönetim Müdürü, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, Satış Müdürü, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, Uluslararası İş Geliştirme Müdürü, + 358 40 750 4922,

Mascus Hakkında:
Mascus, ikinci el çiftlik ve tarım makineleri, ormancılık, yol bakım ekipmanları ve taşımacılık araçları için elektronik pazar yeridir. Kapsadığı ürünler arasında satılık traktörler, satılık treylerler, satılık ikinci el araçlar, greyderler, kapalı kasa treylerler, mini greyderler ve ekskavatörler bulunur. Mascus, arz ve talep konusunda tüm bilgileri tek bir yerde toplayarak ikinci el makine ve ekipmanlarda ticareti hızlandırıp daha verimli kılar. Tüm satıcı, üretici ve son kullanıcılara, sahip oldukları makine ve ekipmanlarını pazar yerimizde satışa sunmalarını öneriyoruz.
Mascus, Alma Media Corporation'ın ticari şirketidir.

Mascus, Alma Media Corporation'ın ticari şirketidir.
Editörler için Not:
Basın malzemeleri ve resimler:
İngilizce www.mascus.com/press

Genel Basın Soruları:

Ayrıntılı bilgi:
Polina Brachkov, Mascus İletişim Müdürü, + 358 50 381 49 45,

12.10.2010

2014

2013

2012

2011

2010