18.04.2011

Mascus Türkiye’de isbirligi anlasmasi imzaladi

Dünyanın lider ağır iş, tarım ve ormancılık makinaları online pazarı Mascus Türkiye’de yeni bir işbirliğine gidiyor.

Mascus Türkiye Mascus’un 37. ülkesi oldu ve
Kemal Ünalan yönetimindeki Makport’la yapılan anlaşma Mascus müşterilerine uluslararası pazar erişimini sağlıyor.

“2010 Mascus için inanılmaz bir yıldı. Halen 37 ülkede,150.000 ilan ve 2 milyon üzerinde aylık tekil ziyaretçiye eriştik” diyor Mascus başkanı Fredrik Larsson. “Global ekonomideki sorunlara rağmen büyümemiz hız kesmedi ve Türkiye’nin katılımı bizim için çok önemli bir adımdır.”

Mascus Türkiye: önemli bir merkez

“Avrupa, Asya ve Ortadoğunun kesişim noktasındaki konumuyla Türkiye her zaman uluslararası ticarette önemli oldu” diyor genişlemeden sorumlu Mascus yöneticisi Tomasz Odrobinski. “Makport ve piyasa içinden gelen Kemal Ünalan’la çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’deki satıcılara önemli fırsatlar sunacağız, aynı zamanda uluslararası alıcılara da satışlarının artmasını sağlayacağız.”

“Bence muazzam içeriği, şeffaflığı ve kullanım kolaylığıyla Mascus hem alıcılar hem de satıcılar için eşsiz fırsatlar sunuyor” diyor Kemal Ünalan. “Sadece anadilini konuşan kişiler bile dünyanın herhangi bir noktasıyla ticaret yapabilir, seçenekleri karşılaştırarak en doğru kararı verebilir.”

“Mascus ikinci el iş makinası ilanlarının yayınlandığı bir site olmanın ötesinde ek hizmetleriyle de öne çıkıyor”

  • Mascus Bulucu – iş makinası sahipleri için kiralama, yedek parça, tamir, nakliye, finansman imkanları sunan firmaların yer aldığı rehber.
  • Mascus Dergisi – 70,000 tirajıyla yılda iki kez yayınlanan ilan dergisi
  • Web Hizmetleri – bayilerin kendi websiteleriyle entegrasyon, teknik destek, web sayfaları ve online stok yönetimi.

Global konsept, yerel bilgi

Türkiye, Brezilya ve Rusya ile beraber krizden daha iyi notla çıkan üç ülkeden biri oldu. Bu özellikleriyle özellikle Mascus’un Avrupa ve Ortadoğu’daki müşterilerine dinamik ve sayısız fırsatları sunacak.


“Doğu Avrupa dışındaki ilk BRICET ülkesi olmasıyla Türk pazarına girişimiz bizim genişlememizde oldukça önemli bir adım ve müşterilerimiz için de altın fırsatlar demek” diyerek Tomasz yorumlarını sürdürdü. “2011’de Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin, Meksika ve Güney Kore gibi bizim için oldukça önemli pazarlara açılacağız”


İletişim bilgileri:
Fredrik Larsson, Genel Müdür, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Satış Müdürü, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Genişlemeden Sorumlu Müdür, + 358 40 750 4922,

Kemal Ünalan, Mascus Türkiye Ülke Müdürü, +90 (555) 347 7333

Mascus hakkında:

Mascus – ikinci el ağır iş makinaları, tarımsal makinalar, ormancılık, yol bakım ve kamyon – tır gibi ulaşım araçlarının elektronik pazarıdır. Traktör, çekici, tır, treyler, kazıcı ve ekskavatörler Mascus’taki başlıca ürün kategorileri. Bu ve benzeri ürün bilgilerini tek elde toplayarak ticareti kolaylaştırıyor. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi ve son kullanıcıları davet ediyoruz.
Mascus Alma Media Corporation’a bağlıdır.

Editörler için
Resim ve diğer materyaller:

www.mascus.com/press
Basınla İlgili Konular:

18.04.2011

2014

2013

2012

2011

2010