23.06.2011

Caterpillar ve Mascus işbirliği

Pazar lideri Caterpillar ve ikinci el iş, inşaat ve tarım makinalarının online ticaret lideri Mascus yürürlükteki işbirliği anlaşmalarını bir yıl daha uzattı. Ekim 2010’da Mascus ile işbirliğine başlayan Caterpillar, Mascus portalı ile ikinci el makinalarını tüm dünyada çok geniş bir alıcı kitlesine sunuyor.

İşbirliğine devam kararı oldukça başarılı bir altı aylık dönemin ardından geldi. İşte Aralık 2010’dan günümüze dek Mascus’un artarak süren başarıları; 50.000 üzerinde online ilan ve işbirliği yaptığımız 3.500 bayi ve galeri. Siteye her ay 2 milyon üzeri tekil ziyaretçi uğruyor ve Mascus ofisleri 41 ülkeye ulaştı.


“Caterpillar ve ardındaki müthiş bayi ağının Mascus’la işbirliğine devam kararından son derece mutluyuz. Bu aynı zamanda Mascus’un global Pazar liderliğinin de tescilidir” diyor Mascus Direktörü Rickard Petersson. “Online varlığımızın gücü ve Caterpillar’ın global liderliği uluslararası ticarette eşi görülmemiş noktalara eriştirdi. Alıcılar ve Caterpillar bayileri için faydamız çok açık. Mascus ve Caterpillar arasındaki ilişkilerin güçlenerek devamını bekliyoruz.”

Caterpillar – kurulu online altyapı

Caterpillar online pazara gereken önemi veriyor ve pazarlama stratejisinde Internet portalına özel bir yaklaşımı var. Caterpillar Catused.com’u kendi içinde ve son kullanıcılar için bir platform olarak kullanıyor. Bu altyapıyı Mascus’un gücüyle birleştirerek çok daha geniş kitlelere ulaşmak mümkün oldu. Mascus sayesinde CAT bayileri de ellerindeki stoğun tüm dünyada potansiyel alıcılara ulaştığından eminler.

“Mascus ile işbirliğimizin bize getirdiklerini memnuniyetle izliyoruz. Artan izlenirlik bayilerimizin daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyor” diyor CatUsed, Build&Quote Ürün Müdürü Mike Young. ”İşbirliğimizin önümüzdeki 12 ay için devamını istedik ve bu süreçte pazarda liderliğimizi sürdüreceğimizden ve hem bayilerimiz hem de değerinde ikinci el iş makinası arayan alıcılar için önemli fırsatlar sağlayacağından eminiz.”

Mascus – CAT bayileri için global bir portal

Süresi uzayan işbirliği anlaşması Mascus’un güvenilir bir marka olduğunun başka bir kanıtı oldu. Bu sayede CAT bayileri oldukça büyük bir kitleye ulaşabilecek. Mascus’un halen 35 dilde yayında oluşu CAT bayilerine tüm dünyadan alıcı taleplerinin gelmesini sağlıyor.

“Mascus ve Caterpillar arasındaki işbirliğinin başarısı bu yıl bizi en fazla gururlandıran başarılarımızdan oldu. İşbirliğinin uzaması da bize önümüzdeki aylarada bu başarıyı daha da artırma fırsatı veriyor” diyor Mascus Genel Müdürü Fredrik Larsson. “Lider Caterpilların Mascus markası hakkındaki olumlu düşüncelerinden çok mutlu olduk ve önümüdeki yıl da bu memnuniyetin artarak süreceğinden eminiz.”

İletişim:

Fredrik Larsson, Genel Müdür, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Satış Direktörü, + 46 70 660 2780,

Mascus hakkında:

Mascus – ikinci el ağır iş ve inşaat makinaları, tarım makinaları, ormancılık, yol bakım ve kamyon ve tır gibi ulaşım araçlarının online ticaret merkezidir. Traktörler, treylerler, tırlar, forkliftler, kazıcı ve ekskavatörler Mascus’taki bazı ürünlerdir. Mascus benzer ürün bilgilerini tek elde toplayarak ticareti kolaylaştırıyor. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi ve son kullanıcıları davet ediyoruz.

Mascus Alma Media Corporation’a bağlıdır.

Editörler için:
Medya içeriği:
İngilizce: www.mascus.com/press

Basın iletişim:

23.06.2011

2014

2013

2012

2011

2010