9.11.2011

Mascus Rusya ofisini açti

Dünyanın en büyük ikinci el iş makinaları, ağır vasıta, tarım makinaları ve forklift alım satım platformlarından Mascus, Rusya pazarının önemine paralel yeni ofisini Moskova’da açtı.

Mascus Moskova merkezli Pro-Machinery ile işbirliği anlaşması imzaladı. www.mascus.ru sitesi üzerinden Mascus Rus pazarı için Rusça içeriği bir süredir sunmaktaydı ancak Pro-Machinery ile işbirliği sayesinde yerel ofis ve tüm ülkeye hedeflenmiş bir ekiple alıcı ve satıcılar daha fazla ikinci el fırsatıyla buluşacak.

“Rusya bizim için çok önemli bir Pazar. Avrupa ve Asya’ya sunduğu fırsatların yanında, Japonya ve Çin’le de kayda değer ticaret sözkonusu” diyor Mascus Genel Müdürü Fredrik Larsson. “Pro-Machinery ile açtığımız yeni dönemde çok daha geniş bir Rusça konuşan kitleye hitap edebileceğiz. Portalımızda alıcılar satıcılarla doğrudan iletişime geçebiliyor, satıcılar ürünlerini tüm dünyaya sunabiliyor. Hem Mascus hem de Rus pazarı açısından oldukça önemli bir adım.”

Yükselen ülke

Global mali kriz ardından Rus ekonomisi hızla toparlandı. Büyük iç pazarın yanında hızla büyüyen ihracat pazarı da var. Mascus bu iki alana kullanım kolaylığı sunan platformuyla hitap ederek alıcı ve satıcılara çok daha geniş kitlelerle buluşma imkanı sunmayı hedefliyor. Ukrayna gibi diğer ülkeler Rusya ile ticari ilişkilerden faydalanacak, Rusça içerik bu bağları güçlendirecek.

Rusça içerik

Mascus Rusya’nın açılışıyla başka hiçbir portalın sunamadığı araçlar kullanıcılara açıldı. “Mascus bayilere alıcılara ulaşmak için eşsiz teknolojiyi kendi dillerinde sunuyor” diyor Mascus Satış Müdürü Rickard Petersson. “Aynı zamanda dil ve para birimi engeli olmadan uluslararası pazara erişimi sağlıyor”.

Kıtalararası işbirlikleri

Mascus 5 kıtada 42 ülkede faal. Bu haliyle ikinci el makina ve araç pazarının en önemli oyuncularından. “Rusya’daki yeni işbirliği anlaşmamız Mascus’un uluslararası liderliğine önemli katkı sağlayacak” diyor Mascus Genel Müdürü Fredrik Larsson. “Rusya gibi dev bir pazarda yerel alıcı satıcıların birbirleriyle buluşmalarına sağlayacağımız katkı yanında başta Asya ve Avrupa olmak üzere global pazara erişime de önemli katkı sağlayacağız.”


İletişim bilgileri:

Fredrik Larsson, Genel Müdür, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Satış Müdürü, + 46 70 660 2780,

Dimitry Pletniov, Bölge Müdürü, +7 495 998-6333,


Mascus hakkında:
Mascus (www.mascus.com.tr) - – ikinci el iş makinaları, tarım makinaları, ağır vasıtalar ve küçük hizmet araçlarının online alım satım merkezidir. Traktörler, treylerler, tırlar, forkliftler, ekskavatörler ve yükleyiciler Mascus’taki bazı ürünlerdir. Mascus benzer ürün bilgilerini tek elde toplayarak ticareti kolaylaştırıyor. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi ve son kullanıcıları davet ediyoruz

Editörler için:

Resim ve diğer materyaller:
www.mascus.com.tr/press

Basınla İlgili Konular:

9.11.2011

2014

2013

2012

2011

2010