Linde - İkinci el makineler ve araçlar

Mascus'un premium servislerinden biri de Marka bilgi sayfalarıdır. Burada, Linde ürün portföyüyle ilgili bilgilerin yanı sıra Linde ile ilgili bilmeniz gereken herşeyi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
Aşağıda, Mascus'ta satılan popüler Linde modelini seçebilir ve hemen satıcıyla irtibata geçebilirsiniz.
Ülkenizden Linde makinelerini / araçlarını görebilirsiniz ya da tüm Mascus ülkelerinden gelen teklifleri görmek için tıklayabilirsiniz. Ayrıca, en son Linde ilanlarına tıklayabilir veya Linde satan sağlayıcıları arayabilirsiniz.
Gelecekte Mascus'un sağladığı marka bilgi sayfasında Linde (örneğin, şirket geçmişi) ile ilgili kısa bilgiler, Linde el kitaplarına faydalı bağlantılar, Linde popüler modelleri hakkında görüşler, kullanıcı tavsiyeleri ve ipuçları, ilginç aksesuarlar, Linde için yeni ve ikinci el sağlayıcılar listesine de sahip olacaksınız.
Şu anda bu bilgileri bulmaya çalışıyoruz. Linde hayranı, sağlayıcısı veya çalışanıysanız ya da Linde hakkında çok bilgi sahibiyseniz ve bu Linde ile ilgili faydalı bilgiler oluşturmamız için bize yardımcı olmak istiyorsanız, communication@mascus.com adresinden bize e-posta gönderin.