Detroit 1500DSEB
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Detroit 1500DSEB
Kayıt yılı
2005
Kullanım saati
573 h
Makinenin yeri
Houston, Texas
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
D6F19762
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
Stok no.
36226
Motor gücü
1.633 kW (2.220 hp)
Diğer bilgiler
Description: MTU 12V4000 Diesel Engine, 1500 kW Standby / 1350 kW Prime, UL2200 Listing, Sold Load Bank Tested