Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
0
Kullanım saati
4.000 h
Makinenin yeri
Chilliwack, BC, British Columbia
Ülke
Kanada
Mascus ID
789C45AB
AYRINTILAR
Üretici seri no.
Stok no.
Diğer bilgiler
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2006 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax