Dynapac SD2500CS
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
4.574 h
Makinenin yeri
Sevilla
Ülke
İspanya
Mascus ID
531F40B5
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
10002154TKG003022
Diğer bilgiler
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts