CAT D4-16LGVI
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Paletli dozerler
Marka / model
CAT D4-16LGVI
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
2.163 h
Makinenin yeri
Olathe, Kansas
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
DADD0EF2
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
3CR8515
Üretici seri no.
RLT00746
Diğer bilgiler
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
AIR CLEANER, STANDARD
BLADE, 145" ARO, LGP
CAB PACKAGE, STANDARD
COLD WEATHER, 120V, PACKAGE
CONFIGURATION 16A VPAT, HRC
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
FUEL ANTIFREEZE, -25C (-13F)
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, TRACK GUIDING, CTR
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6
OIL CHANGE, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PITCH, BLADE, MANUAL
POWERTRAIN, LGP
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE743
PROTECTION PACKAGE, FRONT
PROTECTION, CYLINDER ROD
REGIONAL PACKAGE, USA
RIPPER READY PACKAGE
ROLL ON-ROLL OFF
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
STANDARD RADIO (12V)
STARTER, LOW TEMPERATURE
TANK FUEL, STANDARD
TRACK, 30", ES, LGP, HD