CAT D6-20P30I
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Paletli dozerler
Marka / model
CAT D6-20P30I
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
1.723 h
Makinenin yeri
Sedalia, Missouri
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
9CC0AF08
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
VGN1460
Üretici seri no.
KMT01103
Diğer bilgiler
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
*BAR GP-EQUALIZER
*SHAFT GP-PIVOT
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, 6SU LGP, ARO
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CYLINDER LINES, PUSHARM
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STD, PUSHARM
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, PA
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PACK, DOMESTIC TRUCK, MTTT
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SEAT, STANDARD
TRACK, 30" ES HDXL