Atlas Copco QAS120JDS
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Atlas Copco QAS120JDS
Kayıt yılı
2006
Makinenin yeri
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Ülke
Kanada
Mascus ID
8013CF8C
AYRINTILAR
Üretici seri no.
16MPF11236D045947
Stok no.
Diğer bilgiler
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage