CAT 1250KW-600-3512
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
CAT 1250KW-600-3512
Kayıt yılı
1986
Kullanım saati
1.500 h
Makinenin yeri
Pointe-Claire, Quebec
Ülke
Kanada
Mascus ID
0128006C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
24Z01533
Stok no.
E220008L
Motor gücü
1.250 kW (1.700 hp)
Output
1.562 kVA
Frequency
60 Hz.
Diğer bilgiler
Good used Caterpillar 3512 of 1250kW 600Volts