FG Wilson P200-3 - 200 kVA Open Genset - DPX-16011-O
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2025
Durum
New/unused
Makinenin yeri
Dordrecht, Zuid-Holland
Ülke
Hollanda
Mascus ID
D1720AAE
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
FGWPEP48ERPC03709
Stok no.
DPX-16011-O
Motor
Perkins 1106A-70TAG3
Motor gücü
160 kW (218 hp)
Output
200 kVA
Yakıt tüketimi
30,7 L/Hour at 75% Load Prime
üreteç
FG Wilson FGL30120
Motor üreticisi
Perkins
Frequency
50 Hz.
Voltaj
400 V
Tank hacmi
394 l
Brüt ağırlık
1.548 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2510 x 1010 x 1640 mm