Perkins 4008TAG2A - 1100 kVA Generator - DPX-19820
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2025
Durum
New/unused
Makinenin yeri
Dordrecht
Ülke
Hollanda
Mascus ID
A559543D
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
DGBH1056S41716K
Stok no.
DPX-19820
Motor
Perkins 4008TAG2A
Output
1.100 kVA
Yakıt tüketimi
163 Liter / Hour at 75% Load
üreteç
Leroy Somer TAL A49
Motor üreticisi
Perkins
Frequency
50 Hz.
Voltaj
400 V
Tank hacmi
1.460 l
Brüt ağırlık
11.430 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
6000 x 2350 x 2896 mm