Perkins 4008TAG3 - 1.250 kVA Generator - DPX-19821
Ürün grubu
Dizel Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2025
Durum
New/unused
Makinenin yeri
DORDRECHT, Zuid-Holland
Ülke
Hollanda
Mascus ID
67C1A03C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
Stok no.
DPX-19821
Motor
Perkins 4008TAG3
Output
1.250 kVA
Yakıt tüketimi
188 Liter / Hour at 75% Load
üreteç
Leroy Somer LSA 50.2
Motor üreticisi
Perkins
Frequency
50 Hz.
Voltaj
400 V
Tank hacmi
1.450 l
Brüt ağırlık
12.270 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
6058 x 2438 x 2896 mm