Linde E 50HL-01/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Linde E 50HL-01/600
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
2.201 h
Makinenin yeri
Heek
Ülke
Almanya
Mascus ID
27B73D2F
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
H2X388Y01698
Brüt ağırlık
8.500 kilogram
Ataşmanlar
Linde E50 HL-01/600 Elektrostapler
Tragkraft: 5000kg
Masttyp: Triplex
Lastschwerpunkt: 600mm
Hubhöhe: 4370mm
Baujahr: 2021
Betriebsstunden: 2201h
Reifen: SUperelastik
Reifen vorne: 355/45-15
Reifen hinten: 23x9-10
Bauhöhe: 2400mm
Baubreite: 1450mm
Baulänge: 2900mm
Gabelträgerbreite: 1350mm
Batterie: 80V/930Ah