Linde E80-01/900
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Linde E80-01/900
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
8.057 h
Makinenin yeri
Heek
Ülke
Almanya
Mascus ID
FC64D78D
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
H21279F00017
Brüt ağırlık
2.980 kilogram
Ataşmanlar
Masttyp= Triplex
Hubhöhe=4400mm
Batterie= 80V/1240Ah
Länge= 3400mm
Breite=2100mm
Lastschwerpunkt= 900mm