CEC 20X30-400
Kayıt yılı
2013
Makinenin yeri
Livingston, Montana
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
37D7F9E2
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
13311
Diğer bilgiler
2013 CEC 20X30-400 Portable Closed Circuit Cone Crushing Plant CEC 8 ft x 17 ft Vibratory Grizzly Feeder CEC 20 in x 30 in Jaw Crusher, 13 ft x 5 ft Double Deck Screen, 30 in Wide Under Crusher Conveyor, 30 in x 50 ft 0 in Crusher to Screen Conveyor, 30 in Wide Under Screen Conveyor, 30 in Wide Left Discharge Conveyor, 30 in Wide End Discharge Conveyor, Industrial Magnetics Inc 30 in x 6 ft 6 in Cross Belt Magnet, Tri/A Carrier, Spring Suspension, Hydraulic Leveling. to see more information.