Kinglink KL2PGS1200 Hydraulic roller crusher in Shanghai
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Kırıcılar
Marka / model
Kayıt yılı
2020
Durum
New/unused
Makinenin yeri
上海
Ülke
Çin
Genel durum düzeyi
Mascus ID
F57F6C64
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
KL2PGS1200-20200519-J
Üretici seri no.
KL2PGS1200-20200519-J
Brüt ağırlık
18.600 kilogram
Konkasör çalışma şekli
Üçüncül
Konkasör tipi
Silindir konkasör
Motor
55x2
Çıkış kapasitesi (t/sa)
60
Besleme boyutu (mm)
0-80
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3439.92 x 3540 x 1450.09 mm
Production country
Çin
Delivery terms
FOB, CFR, CIF, EXW
Certificates
CE, EAC GOST
Diğer bilgiler
KingLink KL type Hydraulic Roller Crusher
Model: KL-2PGS1200
Roller Diameter: 1200 mm
Max. Feed Size: 80 mm
Adjustable Discharging Range: 2-8 mm
Capacity: 40-60 t/h
Electric Power: 2x55 kw
Weight: 18.6 t
Year: 2012
Overall dimension LxWxH: 3444x3537x1448 mm