Cilinder D2030250C - Cylinder/Zylinder
Ürün grubu
Hidrolik
Marka / model
Durum
propertynames.pp_antique_0
Makinenin yeri
GOOR
Ülke
Hollanda
Mascus ID
BEDE109D
AYRINTILAR
Stok no.
A00230
Delivery terms
propertynames.pp_deliveryterms_0
Diğer bilgiler
Stock number: A00230 Brand: Type 1: D2030250C Type 2: D2030250C S/N: - Machine: - Part number: - Type: Dubbelwerkend Slag: 250 mm Zuiger: Ø30 mm Zuigerstang: Ø20 mm Minimale lengte: 386 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek