Cilinder D3050125C - Cylinder/Zylinder
Ürün grubu
Hidrolik
Marka / model
Durum
New/unused
Makinenin yeri
GOOR
Ülke
Hollanda
Mascus ID
34ECD064
AYRINTILAR
Stok no.
A00231
Delivery terms
propertynames.pp_deliveryterms_0
Diğer bilgiler
Stock number: A00231 Brand: Type 1: D3050125C Type 2: D3050125C S/N: - Machine: - Part number: - Type: Dubbelwerkend Slag: 125 mm Zuiger: Ø50 mm Zuigerstang: Ø30 mm Minimale lengte: 281 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek