Remcilinder BCS20100X - Brake cylinder/Zylinder
Ürün grubu
Hidrolik
Marka / model
Durum
New/unused
Makinenin yeri
GOOR
Ülke
Hollanda
Mascus ID
663E60A6
AYRINTILAR
Stok no.
A00229
Delivery terms
propertynames.pp_deliveryterms_0
Diğer bilgiler
Stock number: A00229 Brand: Kramp Type 1: BCS20100X Type 2: BCS20100X S/N: - Machine: - Part number: - Type: Enkelwerkend Slag: 100 mm Zuigerstang: Ø20 mm Minimale lengte 300 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek