Haener HRZP45-308A
Ürün grubu
Kaziyici
Marka / model
Haener HRZP45-308A
Kayıt yılı
2026
Makinenin yeri
Ocana
Ülke
İspanya
Mascus ID
6BDB5888
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
Diğer bilgiler
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator