IMS MC1050-20T
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Konveyörler
Marka / model
IMS MC1050-20T
Kayıt yılı
2024
Kullanım saati
200 h
Durum
New/unused
Makinenin yeri
Arnsdorf, Sachsen
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
921D6992
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Brüt ağırlık
10.500 kilogram
Emisyon sınıfı
Stage V / Tier V
Motor
C1.7
Motor üreticisi
CAT
Delivery terms
EXW
Certificates
CE
Diğer bilgiler
raupenmobiles 20 m Haldenband
Gewicht ca. 10 t
Gurtbreite 1.050 mm
max. Abwurfhöhe ca. 7.900 mm
Achsabstand 20.000 mm
Beschickungshöhe 1.200 mm - 3.400 mm
Obere- und untere Sektion hydr. klappbar für den Transport
Motor: CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Abgasstufe V)
Engine CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Stage V)
operational lenght 20 m
discharge high max. 7.900 mm