Haener HHG180-P30A
Ürün grubu
Kovalar
Marka / model
Haener HHG180-P30A
Kayıt yılı
2026
Makinenin yeri
Ocana
Ülke
İspanya
Mascus ID
B29D9B80
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
Diğer bilgiler
2026 Haener HHG180-P30A Tilt Excavator Bucket (Unused) to fit 1-2t excavator, Working width: 800 mm, depth: 405 mm, Ø pin: 30 mm, volume (SAE): 54 L, weight: 103 kg