Verachtert CW20S-30S-40S
Ürün grubu
Kovalar
Marka / model
Verachtert CW20S-30S-40S
Makinenin yeri
Thionville
Ülke
Lüxemburg
Mascus ID
FE7A2721
AYRINTILAR
Stok no.
M2605
Diğer bilgiler
MORIN M3 Mechanical Quick Release Axle Diameter: 40mm Axle Distance: 290mm Ear Distance: 210mm