HAB S195-24D4WDS
Kayıt yılı
2013
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
86EDCEA9
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Working height
19,4 m
Stok no.
Güç tipi
Dizel
Brüt ağırlık
10.000 kilogram
Kaldırma kapasitesi
750 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4830 x 2490 mm
Delivery terms
EXW
Certificates
CE
Diğer bilgiler
Manufacturer: HAB Model: S195-24D4WDS Year of build: 2013 Condition: Used Data: Max. working height: 19,35 m Platform height: 17,35 m Lifting capacity: 750 kg Lifting capacity on extension: 750 kg Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m Platform length pushed out: 7,22 m Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m Movable up to working height: 19,35 m Ground clearance: 0,25 m indoor use only: no Drive type: Diesel Empty weight: 10.000 kg Special features: white tires, all-wheel-drive, extendable ground supports, soot filter, generator 24V - 230V, anchor points for Personal Fall Protection Equipment (PFPE).