0,22/0,6 kW SEW S50DT90S-6-2 Gearmotor
Ürün grubu
Motorlar
Marka / model
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
E638A061
AYRINTILAR
Stok no.
22005
Diğer bilgiler
380 V - 0,91/2,2 A - 50 Hz - 56/176 omdr. - aksel: Ø 33 mm.