355 kW Schorch Type KA4355L-BB019-Z E-motor
Ürün grubu
Motorlar
Marka / model
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
BEAC2BCE
AYRINTILAR
Stok no.
22238
Diğer bilgiler
Fodmotor - 3 ~ MOT - 50 Hz - 1488 omdr. - 400/690 V - 610/355 A - 476 HK - IP54 - Aksel Ø100 mm.