45 kW Asea E-motor Type M225M60-4
Ürün grubu
Motorlar
Marka / model
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
688AA69F
AYRINTILAR
Stok no.
20969
Diğer bilgiler
45 kW, 3 ~ 50 Hz, 1470 omdr., 380V, 85 A, 60 HK, Aksel Ø60 mm.