5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
Ürün grubu
Motorlar
Marka / model
5,5 kW E-Motor Type MA38F265 2
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
BA6A8B86
AYRINTILAR
Stok no.
21816
Diğer bilgiler
380/660 V - 11,61/6,7 A - 2880 rpm - 50 Hz - aksel: ø38mm