CAT XQ60-48KW
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Diğer Jeneratörler
Marka / model
CAT XQ60-48KW
Kayıt yılı
2024
Kullanım saati
5 h
Makinenin yeri
Knoxville, Tennessee
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
31BBEC77
AYRINTILAR
Üretici seri no.
CF901960
Stok no.
CF901960
Motor gücü
48,0 kW (65,3 hp)
Output
60 kVA
Frequency
60 Hz.
Diğer bilgiler
Multiple CAT generators available for sale and rental in every size—from 100kW to 2280kW. Reliable power, ready when you are. Call (865)279-9247 for details and availability!