Dual Maverick 450 GERADORES DE ENERGIA EW400DST
Ürün grubu
Diğer Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2014
Kullanım saati
5 h
Durum
New/unused,Rental possibility
Ülke
Çin
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
98BA6972
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Önceki sahiplerin sayısı
1
Son ekspertiz
5
Servis geçmişi
Evet
Motor
Kubota V1305
Motor gücü
11,8 kW (16,0 hp)
Output
16 kVA
Yakıt tüketimi
10
üreteç
kovo
Motor üreticisi
PERKINS
Frequency
50 Hz.
Voltaj
415 V
Tank hacmi
50 l
Brüt ağırlık
450 kilogram
Certificates
CE
Diğer bilgiler
GERADORES DE ENERGIA EW400DST Kubota GERADORES DE ENERGIA 16kva GERADORES DE ENERGIA & 400A solda