Giga Power LT-W200GF 250 kVA silent generator set
Ürün grubu
Diğer Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2022
Durum
New/unused
Makinenin yeri
BIG 5 Douane entrepot
Ülke
Hollanda
Mascus ID
C369C741
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
DG2212338
Stok no.
Motor gücü
200 kW (272 hp)
Ataşmanlar
EN: Containerized NL: Gecontaineriseerd
Diğer bilgiler
Brand: GIGA POWER Unit power: 250KVA Model: LT-W200GF Unit power: 200KW Rated power factor: cOSφ = 0.8 (hysteresis) Rated output voltage: 400V/230V Rated current: 360A Rated frequency: 50Hz Rated speed: 1500rpm Engine brand: Cummins Colour: Black Model: HKC6CD280E21 Diesel engine (main/standby) power: 256kW Number of cylinders: 6 Generator brand: Shanghai Duning Lead-acid battery: 120A/2