Giga Power RT-W800GF 1000 kVA silent generator
Ürün grubu
Diğer Jeneratörler
Marka / model
Kayıt yılı
2023
Durum
New/unused
Makinenin yeri
BIG 5 Douane entrepot
Ülke
Hollanda
Mascus ID
68FA6F78
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
DG2212532
Stok no.
Motor gücü
800 kW (1.088 hp)
Certificates
CE
Ataşmanlar
EN: Containerized, T1 goods NL: Gecontaineriseerd, T1 goederen
Diğer bilgiler
Brand: Giga power Unit power: 1000KVA Model: RT-W800GF Unit power: 800KW Engine brand: Hong Kong Cummins Engine model: HKC12MK1270E22 Generator brand: Wuxi Tesla Generator Generator brand: TSL800-1-4 Rated Voltage: 400/230 V Rated Speed: 1500r/min Rated Frequency: 50 Hz Rated Current: 1440 A Rated PF: 0.8 Phase: 3 Weight: 6800 kg = More information = Empty weight: 6.800 kg