Yamaha EF7200DE
Ürün grubu
Diğer Jeneratörler
Marka / model
Yamaha EF7200DE
Kayıt yılı
0
Kullanım saati
324 h
Makinenin yeri
Morris, Illinois
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
832FF995
AYRINTILAR
Üretici seri no.
7P6-0209307
Stok no.
Diğer bilgiler
Yamaha EF7200DE Portable Generator Set 2018 US EPA Label, Yamaha 7200 kW Gasoline Engine, 6 kVA/ Rated 3 Phase Output, 240 V / 120 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles