Komatsu PC138USLC-11
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
2.021 h
Makinenin yeri
Humble, Texas
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
KMTPC261KLA058706
Diğer bilgiler
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.