Battioni & Pagani QL-T5/1200
Ürün grubu
4 yönlü reach truck
Marka / model
Battioni & Pagani QL-T5/1200
Kayıt yılı
2012
Kullanım saati
2.100 h
Makinenin yeri
Rae vald
Ülke
Estonya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
69E00110
AYRINTILAR
Güç tipi
Dizel
Stok no.
WB12EE050
Son ekspertiz
Servis geçmişi
Evet
Üretici seri no.
604300
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Çatal uzunluğu
1.200 mm