UniCarriers UFW250DTFVRE705
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
4 yönlü reach truck
Marka / model
UniCarriers UFW250DTFVRE705
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
2.858 h
Durum
Remanufactured
Ülke
Hollanda
Mascus ID
3BE285D1
AYRINTILAR
Stok no.
UE-023498
Üretici seri no.
UFW233535
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
7.050 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Sürücü yüksekliği
3.200 mm
Çatal taşıyıcı
Çatal açılması
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Diğer bilgiler
Spreiding 560 - 1550 mm