Hyster H12.00XD-6
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Hyster H12.00XD-6
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
3.896 h
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
FE9D4B10
AYRINTILAR
Stok no.
3576
Kaldırma kapasitesi
12.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Çatal taşıyıcı
Integral sideshift
Çatal uzunluğu
2.440 mm
Sürücü yüksekliği
3.880 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Mercedes Benz 933.917-C-0272723
Diğer bilgiler
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 4500 Maskinbredde (mm): 2500 Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 75 Førerpladsudstyr: USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme|Læselampe|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|Kopholder|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Mekanisk sæde|Visker/vasker toprude 24V Lys: Belysning til offentlig vej|Blitzblink|Ekstra arbejdslys for|LED lys|Arbejdslys Udstyr: Tvillinghjul|Stænklapper bag|Advarselstrekant|NATO-stik Mastudstyr: Lastakkumulator