Kalmar DCE150-12
Marka / model
Kalmar DCE150-12
Kayıt yılı
2008
Kullanım saati
12.000 h
Mascus ID
1836CE2C
Stok no.
G1162
Üretici seri no.
T33105.2915
Kaldırma kapasitesi
15.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
2.400 mm