Kalmar DCE160-12
Marka / model
Kalmar DCE160-12
Kayıt yılı
2008
Kullanım saati
11.685 h
Avusturya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
A989396D
Stok no.
G1025
Üretici seri no.
T33105.2897
Kaldırma kapasitesi
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Garanti
Gebraucht
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı, açılma ve açı
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.945 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Dana TE13000
Motor
Volvo TAD650VE
Motor gücü
147 kW (200 hp)