Kalmar DCG150-12 - 16 Tonnen
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Kalmar DCG150-12 - 16 Tonnen
Kayıt yılı
2016
Durum
Remanufactured
Makinenin yeri
Klagenfurt
Ülke
Avusturya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
352AA957
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
6
Stok no.
G1125
Üretici seri no.
A40400993
Kaldırma kapasitesi
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Garanti
Gebraucht
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
2.500 mm
Sürücü yüksekliği
4.445 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
ZF3WG171
Motor
Volvo TAD572VE
Motor gücü
160 kW (218 hp)
Motor üreticisi
Volvo TAD572VE
Ön tekerlek boyutu
12.00x20
Arka lastiklerin boyutu
12.00x20
Taşıma Ağırlığı
22.420 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
5350 x 2540 x 4500 mm