Kalmar DCG160-12
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
3.160 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
5DB9407D
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.650 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.650 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Wandler
Motor
Diesel - 4 Zylinder Volvo
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
23.000 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
5460 x 2620 x 3650 mm