Kalmar DCG160-12
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Kayıt yılı
2014
Kullanım saati
30.005 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
F6D55385
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.100 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.200 mm
Motor
Diesel
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
24.000 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
5320 x 2540 x 3200 mm