Kalmar DCG180-12 | 2019
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
12.190 h
Makinenin yeri
Sittard, Limburg
Ülke
Hollanda
Mascus ID
DAA3CEE1
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Kaldırma kapasitesi
18.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.500 mm
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Lastik markası
Trelleborg
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.350 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Dana TE 14300 (Hydrodynamic Powershift)
Motor
Volvo TAD 873 VE
Motor gücü
185 kW (252 hp)
Motor üreticisi
Volvo TAD873VE
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
25.000 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
6090 x 3050 x 3227 mm